חדר זעם הוא המקום הכי מקורי לקיום כל אירוע, יש לנו היכולת להתאים את עצמנו לכל סוג של אירוע, שכל משתתף לא ישכח את החוויה זאת!

במתחם שלנו נמצא גם חדר הבריחה הפופולארי מנהרת כורי הפחם, שתוכלו לשלב באירוע שלכם יחד עם חדר הזעם!

התקשרו אלינו עכשיו ונעזור לכם להתאים את האירוע עבורכם: 073-708-30-12

או לחצו כאן והשאירו פרטיכים ונציגינו יצרו איתכם קשר בהקדם


צור איתנו קשר עכשיו

ימי גיבוש בחדר הזעם

ימי גיבוש הפכו לחלק משמעותי בכל ארגון מוכר וגדול. הם יוצרים אינטרקציה בין כל העובדים מהסניפים השונים ברחבי הארץ. כך שניתן להכיר יותר טוב את הצדדים השונים של העובדים מעבר לשעות העבודה.
אם אתם רוצים לגבש את העובדים שלכם באופן שונה וייחודי כדאי שתנסו את חדר הזעם!
מהו יום גיבוש?
יום גיבוש הוא מעין מפגש בין עובדי הארגון השונים מכל רחבי הארץ או מסניף מסוים, אשר רוצים להכיר טוב יותר את שאר העובדים מעבר לשעות העבודה. הגיבוש נותן הזדמנות להכיר עובדים חדשים מסניפים שונים בארץ לא רק בעייני עבודה אלא גם בצדדים נוספים, מעבר לכך לומדים להכיר גם את הצדדים של הבוס העקשן והקשוח ולהיות יותר משוחררים ופחות רציניים כמו שאנו בחיי היום יום בעבודה.
למה כדאי לעשות יום גיבוש להייטק בחדר זעם?
אם אתם רוצים לגבש את העובדים שלכם באופן שונה וייחודי כדאי שתנסו את חדר הזעם בשילוב חדר הבריחה. אטרקציה זאת תשאיר חוויה שהעובד לא ישכח הרבה זמן, וגם תגרום לו להכיר את העובדים האחרים ע"י שיתוף פעולה בחדר הבריחה. חדר הבריחה והזעם יעזור לעובדים לבוא לידי ביטוי ולשתף פעולה, למצוא פתרון לבעיות מורכבות תוך כדי חשיבה מחוץ לקופסא ושילוב שחרור לחצי עבודה בחדר הזעם. כמו כן, חדר הבריחה יגרום לכם לקחת מנהיגות על משימות שונות שתצטרכו לעבור עם עובדים אחרים כמוכם. ההנאה מהאטרקציה תיתן לכם הזדמנות לשפר ולייעל את שיתוף הפעולה בין העובדים ע"י חוויה כייפית ומהנה שהיא גם יום כיף לעובדים. היתרונות של יום גיבוש בחדר זעם מעבר לחוויה של חדר זעם, לחדר זעם יתרונות רבים לביצוע יום גיבוש לעובדי הייטק אשר כוללים כמה יתרונות שהם: ראשית, לחדר זעם שעות גמישות ונוחות לכל חברה וחברה, כך שניתן לקבוע באיזה שעה שרוצים ולהגיע. שנית, חדר הזעם נמצא במרכז הארץ כך שהגישה אליו היא קלה ביותר. שלישית, בחדר הזעם העובדים שלכם חושבים מחוץ לקופסא. רביעית, בחדר הזעם לא רק שאתם נהנים מיום גיבוש עם החברים אלא גם משלבים חווים חוויה חד פעמית ומדהימה. חמישית, עם חדר זעם בשילוב חדר בריחה העובדים לומדים לשתף פעולה ועבודת צוות.

צרו איתנו קשר ברשתות החברתיות:גלריית תמונות

מתי שברת משהו בפעם האחרונה?

ובלי לבקש סליחה מאף אחד...


אטרקציה ייחודית בלתי נשכחת, המאפשרת לחוות עם כל אירוע: ימי גיבוש, ימי הולדת מסיבות רווקים ועוד

מתחתן? מזל טוב רגע לפני האירוע החשוב ביותר בחייך צריך לחגוג עם החברים מסיבת רווקים בלתי נשכחת עד אור הבוקר. במקום לחגוג עם חשפנית, בפאב או סתם ערב בירות עם החברים הטובים כדאי שתשנה כיוון ותחגוג מסיבת רווקים בחדר זעם. כך תוכל ליהנות משוברים משתוללים, שתייה, אוכל ומשחקים ב- בXbox עד אור הבוקר עם החברים הקרובים אליך.

ימי גיבוש הפכו לחלק משמעותי בכל ארגון מוכר וגדול. הם יוצרים אינטרקציה בין כל העובדים מהסניפים השונים ברחבי הארץ. כך שניתן להכיר יותר טוב את הצדדים השונים של העובדים מעבר לשעות העבודה.
אם אתם רוצים לגבש את העובדים שלכם באופן שונה וייחודי כדאי שתנסו את חדר הזעם!

במקום לחגוג את יום ההולדת בדרך השגרתית של מסעדה יוקרתית או בילוי עם חברים במועדון, כדי שתחשבו על דרך חוויתית ומהנה שכוללת ביקור בחדר זעם. בחדר זעם תוכלו לחגוג את היום הולדת באווירה שונה עם החברים הטובים ביותר שלכם וליהנות משוברי יום הולדת בחבילת זעם או חבילה משולבת במחיר משתלם ביותר.